fbpx
+48 501 133 033 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

EST Polska

Pracownik produkcji

do negocjacji

JOB DETAIL

Stawka – od 14 zł netto/h

EST POLSKA Sp. z o.o. jest Polską firmą z siedzibą w Rzeszowie, która od ponad 12 lat poszerza zakres usług i zasięg terytorialny. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz pracy tymczasowej. Nasze zlecenia realizujemy profesjonalnie i szybko. Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych pracowników do produkcji mebli.

Miejsce pracy: wakaty dostępne w całej Polsce

OPIS STANOWISKA:

Pracownik będzie odpowiedzialny za:

  • prace pomocnicze przy produkcji,
  • obsługę procesu produkcji,
  • weryfikację stanu produkcji oraz kontrolę jakości towaru,
  • pakowanie wyrobu gotowego,
  • wykonywanie prac montażowych na liniach produkcyjnych,
  • prace porządkowe przy produkcji, pomoc operatorom maszyn.

OD PRACOWNIKÓW OCZEKUJEMY:

  • sumienności,
  • dyspozycyjności,
  • oceny jakości materiałów oraz dbałości o jakość,
  • wykonanej pracy oraz powierzony sprzęt,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • książeczka sanepidowska (sanitarno-epidemiologiczna) mile widziana.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie godzinowe,
  • umowa zlecenie,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • zakwaterowanie,
  • gwarantowane ubezpieczenie w Polsce,
  • dla naszych pracowników załatwiamy wszelkie formalności dokumentacyjne, kwestie podatkowe i ubezpieczeniowe,
  • zapewniamy okresowe badania lekarskie i szkolenia BHP.
Polska

Lokalizacja

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian