+48 17 862 56 94 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Lokalizacja:
  • Zarobki:
    negotiable
  • Dodano:
    7 miesięcy temu
  • Kategoria:
    Konsultant
  • Deadline:
    8 listopada 2020
  • Gender:
    Male, Female, Other
  • W naszym zespole oferujemy możliwość podjęcia pracy .
  • Może posiadać Orzeczenie o niepełnosprawności:

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno – biurowe,
  • przyjmowanie oraz przesyłanie korespondencji,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • wprowadzanie danych do programów wewnętrznych,
  • kontakt z współpracującymi firmami zewnętrznymi,
  • telefoniczne uzgadnianie terminów,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • dynamiczne działanie i dokładność,
  • zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • świetną atmosferę w pracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • rozwój zawodowy ,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@est-pologne.eu lub poprzez naszą stronę internetową aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EST POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą przy placu Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów EST POLSKA Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian