+48 17 862 56 94 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Konsultant ds. obsługi klienta ze znajomością języka francuskiego

Aleja Józefa Piłsudskiego 31

SZCZEGÓŁY OFERTY

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktu firmy do Francji, wyszukiwanie klientów,
  • utrzymywanie sprawnych relacji z klientami francuskimi,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta francuskojęzycznego,
  • rezerwacja mieszkań dla pracowników we Francji,
  • tłumaczenie tekstów.

Wymagania:

  • bardzo dobra/dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi (Ms Office, e-mail),
  • minimum roczne doświadczenie,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy.

Pracodawca oferuje:

  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • delegacje do Francji,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres mailowy biuro@est-pologne.eu lub poprzez naszą stronę internetową aplikacji zawierającej aktualne CV oraz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę EST POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą przy placu Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, dla potrzeb procesów rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów EST POLSKA Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Informujemy, że Administratorem danych jest EST Polska Sp. z o.o z siedzibą w Rzeszowie przy ulicy Plac Kilińskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Rzeszów, Polska