fbpx
+48 17 862 56 94 +48 501 133 033 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Elektryk – Automatyk

SZCZEGÓŁY OFERTY

Zadania:
• montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
• montaż gniazdek, włączników, puszek rozdzielczych
• układanie sieci energetycznych
• naprawy bieżących uszkodzeń na zewnątrz i wewnątrz obiektów budowlanych
• montaż instalacji elektrycznych w pomieszczeniach
• montaż instalacji nisko prądowych
Wymagania:
• Wymagania uprawnienia SEP – polskie

A co oferujemy od siebie?
• Możliwość długofalowej współpracy
• Wynagrodzenie godzinowe
• Gwarantowane ubezpieczenie
• Dla naszych pracowników załatwiamy wszelkie formalności dokumentacyjne, kwestie podatkowe i ubezpieczeniowe
• Okresowe badania lekarskie i szkolenia BHP

W CV prosimy o załączenie adnotacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez EST-Polska Sp. o. o. Plac Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Biuro : EST-POLSKA, Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@est-pologne.eu, w razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 511 776 946

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian