fbpx
+48 501 133 033 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Oferty Pracy

Pokaż filtr

Sprawdzone oferty pracy we Francji, Belgii i Polsce

Na naszej stronie znajdziesz najnowsze oferty pracy we Francji, Belgii oraz Polsce. Regularnie aktualizujemy bazę naszych ogłoszeń, dzięki czemu masz bieżący dostęp do najświeższych ofert pracy za granicą i w kraju. Jeśli przykładowo interesuje Cię praca we Francji od zaraz, bez znajomości języka – możesz wyszukać wybraną ofertę i przesłać do nas swoje CV. Po zapoznaniu się z nim oddzwonimy do Ciebie, a po krótkiej rozmowie będziesz już znał wszystkie niezbędne szczegóły związane nie tylko z pracą i terminem wyjazdu, ale także całym procesem zatrudnienia w naszej agencji. Dzięki temu pracę za granicą, we Francji czy Belgii możesz rozpocząć nawet w ciągu kilku dni.

Praca na budowie za granicą

Aktualne oferty pracy za granicą obejmują głównie branże związane z budownictwem. Dlatego poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą za granicą na stanowisku m.in. montera elewacji, cieśli szalunkowego, tynkarza maszynowego, murarza, dekarza, a także pracowników ogólnobudowlanych i pomocników. Każdego kandydata traktujemy indywidualnie, dlatego umożliwiamy dopasowanie oferty pracy na budowie do posiadanego doświadczenia, m.in. poprzez negocjację stawki wynagrodzenia.

Współpracujemy z rzetelnymi i uczciwymi pracodawcami, dlatego każde ogłoszenie zawiera wszelkie niezbędne informacje, które powinieneś znać, zanim prześlesz do nas swoje CV. Jeśli nie jesteś pewny czy dana oferta jest dla Ciebie – zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro pracy w Rzeszowie, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości związane z danym ogłoszeniem o pracę.

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy również dla pracowników z Ukrainy

Jako agencja pracy zatrudniamy pracowników z Ukrainy i zapewniamy im pomoc związaną z pobytem w Polsce. Nie musisz martwić się o formalności, zezwolenia na pracę czy wymaganą wizę pracowniczą. Nasza agencja pośrednictwa pracy zadba o wszystkie ważne aspekty związane z pracą w Polsce wykonywaną przez obywateli Ukrainy.

Nie posiadasz dużego doświadczenia w pracy na budowie? To dla nas nie problem. Wyjazd za granicę do pracy możesz rozpocząć od sprawdzenia swoich umiejętności i kwalifikacji u pracodawcy w Polsce. Dbamy o to, aby przed wyjazdem ocenić Twoje możliwości. Dzięki temu później możemy zagwarantować Ci odpowiednie miejsce pracy za granicą – tak, aby było jak najlepiej dopasowane do Ciebie.

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian