fbpx

Dla Pracownika

PRACOWNIKU

Jesteś dla nas ważny. Jesteś dla nas indywidualną osobowością – a nie tylko pracownikiem.
Od tego, co chcesz, co umiesz, czego potrafisz się nauczyć i o czym marzysz - zależy Twoje miejsce pracy.
Pomożemy znaleźć Ci pracę, która sprawi, że będziesz zadowolony i zmotywowany. Pomożemy we wszystkich sprawach związanych z bezpieczeństwem i wymogami BHP, płatnościami i opieką medyczną, mieszkaniem i przejazdami oraz formalnościami prawnymi.

Jesteśmy po to, aby dać Ci pracę. Jesteśmy po to, aby odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania.

Zawsze staramy się wyczuć potrzeby pracodawcy i pracownika. Wiemy, że na początku zawsze jest więcej pytań, ale spokojnie. Jeżeli potrzebujesz odpowiedzi, wejdź w zakładkę Kontakt i wyślij pytanie lub zadzwoń do nas.

To jest mój pierwszy wyjazd za granicę do pracy
Wiemy, że wysłanie CV i wstępna rekrutacja to dopiero początek. W Twojej głowie może pojawić się wiele myśli i wątpliwości. Czy dam sobie radę? Czy poradzę sobie z formalnościami? Czy nie zostanę oszukany?

Być może się zdziwisz, ale niepokój i wiele nasuwających się pytań to coś zupełnie normalnego. Masz przed sobą szansę zdobycia pracy za granicą z dobrym wynagrodzeniem i możliwościami rozwoju. Naszą rolą jest odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości i zadbać o to, abyś od pierwszego kontaktu z nami czuł się bezpieczny.

Tymczasowa i stała praca za granicą

Wielu naszych pracowników może pochwalić się długoletnim zatrudnieniem i zadowoleniem ze współpracy z naszą agencją. Oznacza to, że masz okazję zdobyć nie tylko pracę sezonową i tymczasową, ale także w dłuższej perspektywie czasu – możliwość stałego zatrudnienia. Wielu pracodawców, z którymi nawiązaliśmy współpracę, korzysta z możliwości podpisania stałej umowy o pracę z pracownikami, którzy sprawdzili się na swoich stanowiskach.

Wiemy, że zaufanie i rzetelność się opłaca. To najlepsza droga do rozwoju swojej kariery i podnoszenia kwalifikacji w pracy za granicą.

Człowiek z notesem

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian