+48 17 862 56 94 Al. Józefa Piłsudskiego 31/244 Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Dla Pracodawcy

Jak działa nasza firma

Nie ważne czy potrzebujesz zapełnić jeden wakat, czy 100,
EST Polska pomoże Ci pozyskać wykwalifikowaną kadrę!
1. Powiedz kogo potrzebuje Twoja firma
Współpracujemy z wieloma firmami na rynku niemieckim i francuskim. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zaufało nam już setki osób. Posiadamy ogromną bazę pracowników, z której wybieramy odpowiednie osoby dla naszych partnerów. Specjalizujemy się w branży budowlanej, kadrowej i nie tylko.
2. Zaproponujemy odpowiednich kandydatów
W codziennej pracy identyfikujemy się z naszymi Klientami. Ich zobowiązania traktujemy jak własne. Pracując dla naszych Klientów, swoją postawą, etyką zawodową, zachowaniem, sprostać musimy obowiązującym w ich firmach standardom i nigdy nie możemy narażać wizerunku Klienta.
3. Usprawnij działanie swojej Firmy
Nie musisz dokładać sobie obowiązków. EST Polska przejmuje w całości wszystkie sprawy kadrowo płacowe: płatności za urlop, wypłata wynagrodzeń, świadczenia chorobowe, rozliczanie podatków i ZUS, wystawianie świadectw pracy, zawieranie umów z pracownikami, wystawianie zaświadczeń o zarobkach, legitymacjach ubezpieczeniowych.

Leasing Pracowniczy

Wybieramy spośród odpowiednich osób wykwalifikowany personel, zatrudniamy na określony czas i wysyłamy do pracy na wykonanie poleconego zadania.

Praca tymczasowa

Spośród naszych kandydatów wybieramy osoby z umiejętnościami do odpowiedniej pracy i przeprowadzamy rekrutację, po czym wysyłamy pracowników za granicę do pracy. Jest to praca zazwyczaj krótko terminowa.

Praca za granicą

Wielu naszych partnerów zatrudniło po długoterminowej współpracy naszych pracowników na stałe, co świadczy, że mogą Państwo znaleźć u nas nie tylko pracę sezonową. Znajdziemy dla Państwa firmę, w której będą Państwo się czuć bezpiecznie.

Zapraszamy do

Współpracy!
EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian