fbpx

Dla Pracodawcy

Jak działa nasza agencja?

Nie ważne czy potrzebujesz zapełnić jeden wakat, czy 100,
pomożemy Ci pozyskać wykwalifikowaną kadrę pracowników!
1. POWIEDZ KOGO POTRZEBUJE TWOJA FIRMA
Współpracujemy z wieloma firmami na rynku niemieckim i francuskim. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zaufało nam już setki osób. Posiadamy ogromną bazę pracowników z Polski i Ukrainy, z której wybieramy odpowiednie osoby dla naszych partnerów. Specjalizujemy się w branży budowlanej, kadrowej i nie tylko.
Mapa i ikony
Mapa i komputer
2. ZAPROPONUJEMY ODPOWIEDNICH KANDYDATÓW
W codziennej pracy identyfikujemy się z naszymi klientami. Twoje zobowiązania traktujemy jak własne. Pracując dla Ciebie, swoją postawą, etyką zawodową i zachowaniem spełnimy standardy obowiązujące w Twojej firmie i nie narazimy jej wizerunku.
3. USPRAWNIMY DZIAŁANIE TWOJEJ FIRMY
Nie musisz dokładać sobie obowiązków. Nasza agencja pracy przejmuje w całości wszystkie sprawy kadrowo-płacowe: płatności za urlop, wypłata wynagrodzeń, świadczenia chorobowe, rozliczanie podatków i ZUS, wystawianie świadectw pracy, zawieranie umów z pracownikami, wystawianie zaświadczeń o zarobkach, legitymacjach ubezpieczeniowych.
Lupa i ikony

Leasing Pracowniczy

Wybieramy spośród odpowiednich osób wykwalifikowany personel, zatrudniamy na określony czas i wysyłamy do pracy na wykonanie poleconego zadania.

Praca tymczasowa

Spośród naszych kandydatów wybieramy osoby z umiejętnościami do odpowiedniej pracy i przeprowadzamy rekrutację, po czym wysyłamy pracowników za granicę do pracy. Jest to praca zazwyczaj krótko terminowa.

Praca za granicą

Wielu naszych partnerów zatrudniło po długoterminowej współpracy naszych pracowników na stałe, co świadczy, że mogą Państwo znaleźć u nas nie tylko pracę sezonową. Znajdziemy dla Państwa firmę, w której będą Państwo się czuć bezpiecznie.

EnglishFrenchPolishRussianSlovakUkrainian