Monter Elewacji

B2B - własna działalność, umowa o pracę
Francja
Dodane 1 miesiąc dni temu

Obowiązki:

  • ocieplanie budynku, klejenie styropianu, zatapianie siatki,
  • wykonanie, położenie elewacji (tynku),

Oczekujemy:

  • min. 2-óch lat doświadczenia w wykonywaniu elewacji, ocieplaniu budynków,
  • chęci wyjazdu za granicę,
  • dyspozycyjności,

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe,
  • umowa o pracę,
  • możliwość dłuższej współpracy,

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem na adres lub drogą elektroniczną:

EST – Polska Sp. z o.o.  ul. Kilińskiego 2,  35-005 Rzeszów

Tel./fax 17 862 56 94,  biuro@est-pologne.eu

 Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Cechy oferty pracy

StanowiskoMonter Elewacji