W codziennej pracy identyfikujemy się z naszymi Klientami. Ich zobowiązania traktujemy jak własne. Pracując dla naszych Klientów, swoją postawą, etyką zawodową, zachowaniem, sprostać musimy obowiązującym w ich firmach standardom i nigdy nie możemy narażać wizerunku Klienta.

 

Leasing Pracowniczy – wybieramy spośród odpowiednich osób wykwalifikowany personel, zatrudniamy na określony czas i wysyłamy do pracy na wykonanie poleconego zadania.

Praca Tymczasowa - spośród naszych kandydatów wybieramy osoby z umiejętnościami do odpowiedniej pracy i przeprowadzamy rekrutację, po czym wysyłamy pracowników za granicę do pracy. Jest to praca zazwyczaj krótko terminowa. Po takim czasie często nasi pracownicy dostawali możliwość pracy na stałe.

Work Abroad – praca za granicą na pełny etat.

Firma EST – Polska Sp. z o.o., jest dla Państwa idealnym pośrednikiem między firmami zagranicznymi.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie na rynku polskim jak i francuskim, gwarantujemy Państwu udaną i owocną zarówno krótko jak i długoterminową współpracę. Praca za granicą - jesteśmy w stanie bardzo szybko znaleźć dla Państwa pracę w zagranicznej firmie na odpowiednim stanowisku.

Współpracujemy z wieloma firmami na rynku niemieckim i francuskim. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zaufało nam już setki osób. Posiadamy ogromną bazę pracowników, z której wybieramy odpowiednie osoby dla naszych partnerów. Specjalizujemy się w branży budowlanej, kadrowej i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszej bazy.

Praca za granicą to nasza specjalność. Zaufaj  naszym kompetencjom.

Wielu naszych partnerów zatrudniło po długoterminowej współpracy, naszych pracowników na stałe, co świadczy, że mogą Państwo znaleźć u nas nie tylko pracę sezonową. Dla Państwa znajdziemy firmę, w której będą Państwo się czuć bezpiecznie, w której podniosą Państwo swoje kwalifikacje zawodowe, a także co najważniejsze zwiększy się Państwa budżet domowy.

Firma  EST  - Polska Sp. z o. o. przejmuje w całości wszystkie sprawy kadrowo płacowe:

  • płatności za urlop
  • wypłata wynagrodzeń
  • świadczenia chorobowe
  • rozliczanie podatków i ZUS
  • wystawianie świadectw pracy
  • zawieranie umów z pracownikami
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach, legitymacjach ubezpieczeniowych

Zapraszamy do współpracy!

Scroll to top